į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en Naujienos » Straipsniai
„Aš – tai mes!“

Kiekvienas gimnazistas su didele šypsnena prisimena laikus, kai darželyje viena atmerkta akimi miegodavo laukdami apypietės pabaigos. Nesulaukdami tos akimirkos, tyliai kikendavo su kitais vaikučiais, kol jų energinga, tačiau dar visai maža širdelė galės vėl žaisti ant spalvoto kilimo prie žaislų lentynos. Atrodo tie metai jau tolimoje praeityje, tačiau taip norėtųsi sugrįžti, nes juk darželyje praleistos pačios nerūpestingiausios dienos. Dar vis pavyksta prisiminti, kokia jaudinanti ir naujų įspūdžių kupina atrodė mokykla. Paruošiamojoje klasėje jauteis toks didelis, subrendęs, nes kitą rudenį nedrąsiai žingsniuosi į pirmąją savo pamoką. Smagu žinoti, jog kažkur…netoliese…, darželyje ,,Ąžuoliukas’’, birželio 10-ąją dieną jaunieji mokinukai patyrė lygiai tą patį.

Mes, Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos būsimieji abiturientai, gavome neeilinę progą sugrįžti laiku ir pasidžiaugti su mažaisiais jų nuostabia, paskutiniąja priešmokyklinėje ,,Boružėlių’’ grupėje diena. Trys, IIIb klasės SEU programos ,,Aš - tai mes’’ dalyvės, ir klasės vadovė, aktyviai ir naudingai stengėsi įsilieti į išleistuvių dienos veiklas. Kiekvienam priešmokyklinukui padovanojome stilizuotą pieštuką, kuris bus nepakeičiamas pagalbininkas pirmoje klasėje. Merginos piešė vaikams pasakų herojų piešinėlius ant veido bei kūno, kartu žaidė, bei bendravo.  

Sveikiname visus ,,Boružėlės’’ grupės vaikučius, linkime gero naujojo skrydžio ir dėkojame už  gražų ir glaudų bendradarbiavimą.

III B klasės seniūnė Paula Kravčenko

SEU programa.