į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 

Veiklos sritys » Formalusis švietimas

Tvarkaraštis

Pamokų laikas

Mokinys mokiniui

Ugdymo planas 

Mokinių pasiekimai (konkursai olimpiados)

Projektinė veikla

 


MOKINYS MOKINIUI

Gimnazijoje vykdomas projektas „Mokinys mokiniui“, kurio tikslas - suteikti mokiniams galimybių perteikti patirtį ar jos pasisemti iš kitų mokinių.

   „Jei nori kur nors patekti, geriausiai rasti žmogų, kuris jau ten buvo,“ - sako

Mentorius (pagal „Odisėjos“ personažo Mentoro (gr. Mentor) vardą)  - vadovas, mokytojas, auklėtojas, nuolatinis įkyrus patarėjas.

  Dvi galvos geriau už vieną - šiuo metu vis populiarėja mentorystė, kuri siejama su trumpalaikiu ir ilgalaikiu ryšiu tarp mentoriaus ir jo mokinio ir kuri turės įtakos ne tik pokyčiams čia ir dabar, bet ir ateityje. Mentorius vadovaujasi principu „daryk kaip AŠ“, todėl pagrindiniu mentorystės technikų taikymo pranašumu laikomas tiesioginis patirties perdavimas, o tai esą naudinga tiek pagalbos gavėjui, tiek mentoriui. Mentorystė – savanoriškas, neformalus bendradarbiavimas tarp mentoriaus ir jo mokinio, kuris gali būti plėtojamas bet kuriuo laiku ir bet kurioje vietoje, atsižvelgiant į poreikius.

 Viso pasaulio universitetuose, kolegijose, verslo kompanijose naujiems studentams, darbuotojams priskiriamas mentorius, o vienas iš sėkmingos mentorystės pavyzdžių - Singapūro įkūrėjas ir ministras pirmininkas Lee Kuan Yew, kuris pasitraukęs į užtarnautą poilsį taip pat buvo mentoriumi naujam premjerui.

 Mūsų gimnazijoje savanoriai mentoriai padeda kitiems mokiniams mokytis  įvairių  dalykų laisvu po pamokų laiku. Savanoriai mentoriai skatinami kaupiamuoju vertinimu, pagalbos gavėjai džiaugiasi, kad pagerėjo jų žinios, kurios atsispindi pamokų vertinimuose.

 Kiekvienas, norintis pagerinti savo žinias, gali gauti  mentorių arba pasisiūlyti juo būti. Pagalbos galima kreiptis į klasės vadovą, į dalyko mokytoją arba į projekto vadovę – matematikos mokytoją A. Spangevičienę (35 kab.).

Projekto dalyvių mintys:

  „Mes supratome, kad neturime reikalingų matematikos pagrindų, Greta ir Monika mums kartą per savaitę aiškina, todėl dabar mums sekasi geriau,“ – Evelina ir Gintarė (IIIb kl.)

  „Aš, padėdama Evelinai ir Gintarei, pati išmokau daugiau, nes joms kilo tie patys klausimai kaip ir man anksčiau. Dabar aš jau žinau ir galiu paaiškinti bei pati dar kartą pakartoti ir įsiminti,“ -  Greta (IIIb kl.)

  „Kaip smagu žinoti ir mokėti, teisingai atlikti namų darbus,“- Gabrielė (IIb kl.).

 

  Kviečiame pasinaudoti projekto „Mokinys mokiniui“ pagalba arba pasisiūlyti ją teikti, siekiant kuo geresnių mokymosi rezultatų.


PAMOKŲ TVARKARAŠČIAI

2019-2020 m.m. II-ojo pusmečio pamokų tvarkaraštis.

2019-2020 m.m. I-ojo pusmečio pamokų tvarkaraštis.


PAMOKŲ LAIKAS

1. 8.00 – 8.45                                   

2. 8.55 – 9.40                                    

3. 9.50 – 10.35                                 

4. 10.45 – 11.30                               

5. 12.00 – 12.45
6. 13.05 – 13.50 
7. 14.00 – 14.45 
8. 14.55 – 15.40
 

KONKURSAI IR OLIMPIADOS

 

 

 

 

 

 


PROJEKTINĖ VEIKLA