į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 


Naujienos » Straipsniai
„NAKTIS DONELAITY“

Spalio 27 diena Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos mokiniams buvo neeilinė. Nešini miegmaišiais, čiužiniais į gimnaziją vakare rinkosi mokiniai. Visi buvo puikios nuotaikos, veiduose švytėjo šypsenos, nes buvo organizuojama „Naktis Donelaity“. Mokinių taryba gimnazistams organizavo neužmirštamą renginį, kuris truko visą naktį. Šiame renginyje dalyviai turėjo progą susipažinti su naujais draugais, susitikti su šauniais lektoriais, kurie pasidalijo savąja patirtimi. Iš viso renginyje dalyvavo 92 gimnazistai.

Renginį pradėjo ir savo veiklas bei projektą pristatė Kybartų atviros jaunimo erdvės ir Visuomenės sveikatos biuro darbui su jaunimu atstovės Alina Bugajeva ir Edita Jankienė, kurios skatino mokinius prisijungti prie jų organizuojamų veiklų ir projekto.

Lektorė–choreografė Greta Ziegoraitienė, vedė rubriką „Nepatogūs klausimai“ ir aptarė šiuolaikiniam jaunimui aktualias temas. Mediatorė Milda Sergėjeva skaitė paskaitą apie teisę bei atliko praktinę užduotį. Kybartų pučiamųjų instrumentų orkestro vadovas Donatas Ziegoraitis kalbėjo apie motyvaciją ir jos svarbą. Diskusija su mokiniais buvo gyva, žaisminga, kalbėtasi jaunimui aktualiais pareigos, atsakomybės ir savarankiškumo klausimais. Pateikė pavyzdžius iš mokiniams artimos socialinės aplinkos.

Tarp paskaitų pasiskirstę į grupes gimnazistai dalyvavo daugybėje įdomių veiklų bei linksmai praleido laiką: žaidė tinklinį, muzikines kėdes, kompiuterinius žaidimus, tikrino savo žinias apie heloviną “Quiziz’e”, šoko „Just Dance“ šokius, dalyvavo pabėgimo, pokalbių ir siaubo kambariuose. Viena grupė mokinių veiklą vykdė robotikos būrelyje, kuriame kūrė kibernetinį šunį robotą. Kiekvienoje veikloje grupės buvo vertinamos balais, po jų rinkome grupę laimėtoją. Nakties pabaigoje vyko diskoteka, kurią vedė mūsų gimnazijos mokinys Arnas Bikauskas.

Šis renginys paliko daug gražių ir įsimintinų įspūdžių bei naujų žinių. Dėkojame ne tik dalyviams, bet ir mokytojams bei tėvams, kurie mums padėjo ir mumis pasitikėjo.

Jaunimo iniciatyvų skatinimo projektas Nr. J2-430 finansuojamas Vilkaviškio rajono savivaldybės.

 

Gimnazijos mokinių taryba