į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 


Naujienos » Straipsniai
Abiturientams nuaidėjo paskutinis skambutis

Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijoje gegužės 31 d.  nuaidėjęs paskutinis skambutis pranešė mokslo metų pabaigą abiturientams.  Paskutinę pamoką Kybartų miesto bendruomenei vedė lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai: Nijolė Černauskienė ir Mindaugas Bučinskas.  Pamokos tema  - „IEŠKOJIMAS“. Šioje literatūros pamokoje buvo analizuojami lietuvių literatūros klasikų kūriniai. Akivaizdu, kad šių dienų jaunimui jie yra labai aktualūs ieškant tolimesnio gyvenimo kelio. Abiturientai pamokos metu padėką mokytojams išreiškė dovanodami savo meninius sugebėjimus ir tardami padėkos žodžius.

Sveikinimus, padėkos žodžius bei nuoširdžiausius linkėjimus šventėje dalijo gimnazijos  direktorius Saulius Spangevičius, Vilkaviškio rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Žydrė Žilinskienė, Kybartų parapijos klebonas kun. Jonas Cikana, Kybartų miesto seniūnas Romas Šunokas,  ketvirtokų auklėtojos Rūta Šukaitytė  ir Vilija Stasaitienė, mokinių  tėvai bei III-ių klasių mokiniai.

     Paskutinio skambučio šventėje netrūko pakilios nuotaikos, spalvų.  Netilo jaunatviškas klegesys, paskutinė mokslo metų diena ketvirtokams  buvo kupina įspūdžių, šiltų prisiminimų, džiaugsmo ir susimąstymo akimirkų. Nueitas įdomus pažinimo ir brandos kelias: išmokta ne tik skaityti ir rašyti, spręsti sudėtingas matematikos  užduotis, bet ir  įminti svarbiausias draugystės, pirmosios meilės mįsles. Ši šventė, pilna jaunystės šėlsmo, juoko, tyro grožio ir švelnaus liūdesio, primena, kad laikas nestovi vietoje.