į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 

Naujienos » Straipsniai
Gerosios patirties sklaida

Birželio 12 dieną, Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijoje rinkosi rajono anglų kalbos mokytojai į gerosios patirties sklaidą – mokymus apie informacinių technologijų taikymą anglų kalbos pamokose, bei išmaniųjų programėlių praktinį ir tikslingą panaudojimą. Gerąja patirtimi dalinosi gimnazijos vyr. anglų kalbos mokytojos Monika Lukoševičiūtė ir Vilma Imbrasienė, kurios Erasmus+ kursų Estijoje, bei seminaro Briuselyje, skirtų mokytojams mokymų, įgijo teorinių bei praktinių žinių.

Kolegos praktiškai išbandė Kahoot programa sukurti tikslingas užduotis mokiniams. Sužinojo, bei praktikavosi Mentimeter programa paruošti pamokos pradžiai pristatyti ar pamokos pabaigai skirtas reflektuoti užduotis. Taip pat susipažino su gimnazijoje įdiegta Sanako Study 700 programa anglų k. mokytojams, kuria dirbant, užduočių paskirstymas, laiko vadyba, klasės valdymas, įvertinimas ir įsivertinimas suteikia besimokančiajam ir mokytojui gilesnį bendrųjų kompetencijų plėtojimą.

Kolegos buvo supažindinti ir su kitomis išmaniosiomis programėlėmis: Actionbound – skirta miesto ar vietovės žymioms vietoms atrasti, Quizizz  - panašumu neatsiliekantis Kahoot, Quizlet – mokomųjų kortelių kūrimui, Edpuzzle – video, viktorinų, užduočių apibendrinimui skirta programėlė, Flippity – kalbos užduotim įsisavinti.

Ina Kirvelaitienė, anglų kalbos rajono metodinio pirmininkė, supažindino su Readtheory  - programėle, kurią naudojant mokinys gali atlikti užduotis savarankiškai namuose, bei surinktus taškus besimokantis savivaldžiai, paversti pažymiu.

Kolegė Aistė Petkevičiūtė pristatė Canva programėlę, skirtą plakatų kūrimui, bei Pontoon – skirtą prezentacijoms kurti.

Refleksijos metu, pasidžiaugėme, kad įgytą patirtį galėsime praktiškai ir tikslingai panaudoti mokinių mokymui, vertinimui, bei refleksijai.