į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 

Naujienos » Straipsniai
Gimnazistai lankėsi studijų mugėje

Ką daryti, kad ateityje būtum reikalingas? Kaip išsirinkti profesiją, dėl kurios niekada netektų gailėtis? – tai klausimai, kuriuos užduoda daugybė jaunų žmonių, atsidūrę tolimesnio gyvenimo kelio pasirinkimo kryžkelėje.

Kybartų Kristijono  Donelaičio gimnazijos mokiniai atsakymų į klausimus ieškojo tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje STUDIJOS 2020. Gimnazistai susipažino su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su įvairiausiomis  profesijomis ir specialybėmis.  Daug naudingos informacijos mokiniai sužinojo tiesiogiai bendraudami su aukštųjų, profesinių mokyklų atstovais  prie informacinių stendų.   Mokiniai ir mokytojai turėjo galimybę dalyvauti įvairiose paskaitose ir konsultacijose, verslumo dirbtuvėse, gauti atsakymus į dominančius klausimus.

Aukštųjų bei profesinių mokyklų atstovai parodoje pristatė savo inovacijas, išradimus, pateikė studentų darbų ekspozicijas. Jie stengėsi palengvinti moksleiviams sprendimą, suteikdami vertingų patarimų, kaip surasti savo kelią, taip pat perteikdami visą reikalingą informaciją apie priėmimo tvarką, stojimų eigą, pasirengimą studijoms.

Tikimės, kad diena, praleista parodoje, mokiniams padės apsispręsti dėl savo ateities.

                                                                           

Bibliotekos vedėja Alma Kalinauskienė