į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 


Naujienos » Straipsniai
Netradicinė matematikos pamoka

Birželio 13 dieną gimnazijos II-ų klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje „Akvariumas“. Tokią pamoką pirmą kartą organizavo matematikos mokytojos: A. Spangevičienė bei R. Arlauskienė. Pamokoje reikėjo pasitelkti informacinių technologijų, fizikos, chemijos, biologijos, matematikos ir dailės gebėjimus.

Mokiniai buvo suskirstyti į inžinierių/matematikų, projektuotojų ir žurnalistų grupes. Kiekviena grupė turėjo atlikti užduotis pagal tam tikrus reikalavimus.

Inžinieriai susidūrė su iššūkiais sprendžiant chemijos, fizikos ir matematikos užduotis. Nepaisant jų sudėtingumo, abi komandos puikiai jas įveikė.

Projektuotojai turėjo pasitelkti savo kūrybiškumą ir vaizduotę kurdami akvariumus iš kartono dėžių. Jie puošė akvariumus ir juos dekoravo gyvūnais. Taip pat mokiniai piešė mitybos grandines, kuriose buvo pavaizduoti gyvūnai.

Žurnalistai nuolat stebėjo komandų darbą, kruopštumą, bendradarbiavimą ir smagiai praleistą laiką. Visa tai fiksavo ir pristatė pamokos veiklų apibendrinime.

Baigę veiklas, visi susirinko į aktų salę, kur buvo pristatyti darbai, idėjos ir pasidalinta patirtimi bei padarytos išvados.

Šios veiklos mokiniams suteikė galimybę išmokti dirbti komandoje, smagiai praleisti laiką, atskleisti savo kūrybiškumą bei užmegzti artimesnius ryšius su mokiniais. Dėkojame matematikos mokytojoms už šią nuostabią, įdomią ir žiniomis praturtinančią veiklą.

 

II-ų kl. mokinės: Airida Labutytė, Salvija Junokaitė, Greta Matusevičiūtė, Akvilė Anusaitytė.