į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 


Naujienos » Straipsniai
Projektas „Tyrinėjimo menas“ pasibaigė repu

Kovo mėnesį, mes IIa klasė,  pabaigėme su trenksmu, jeigu galima taip sakyti. Pusę metu dalyvavome respublikiniame projekte „Tyrinėjimo menas“. Kiekvieną mėnesį su mumis dirbo kūrybininkas Lukas Kulikauskas. Turėjome daug patirčių, kitu žvilgsniu galėjome pažvelgti į įvairius probleminius klausimus, juos nagrinėti ir išsakyti savo nuomonę. Dar smagiau buvo, nes viskas vyko pamokų metu. Ačiū mokytojams, kurie dirbdami su mumis išdrįso „atitrūkti“ nuo ugdymo programų, leidosi provokacinėms diskusijoms ir netradiciniams mokymo metodams.

Visa veikla ir pamokos buvo orientuotos į saugumo klausimų sprendimą. Kuratorius Lukas Kulikauskas yra reperis, todėl ir mūsų pusės metų darbas buvo vainikuotas repo sukūrimu ir įrašymu. Mus Lukas pakvietė į Vilniaus Martyno Mažvydo bibliotekos garso įrašymo studiją. Joje kaip tikri muzikos profesionalai turėjome galimybę įrašyti savo sukurtą repą. Kuriuo su džiaugsmu atliksime balandžio 8 d. penktadienį per gimnazijoje vyksiančią šventę.

Dėkojame projektui „Tyrinėjimo menas“ ir su mumis draugavusiam Lukui Kulikauskui, mokyklos administracijai su suteiktą galimybę dalyvauti projekte, visiems su mumis dirbusiais ir smagiai leidusiais laiką.