į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 


Naujienos » Straipsniai
Solidarumo bėgimas „Gelbėkit vaikus“

Jau 10-ąjį kartą organizacija „Gelbėkit vaikus“ inicijuoja Solidarumo bėgimą, į kurį kiekvienais metais jungiasi vis daugiau Lietuvos ugdymo įstaigų. Iniciatyvos metu surinkta parama organizacijai leidžia kurti geresnę ateitį sunkumus patiriančioms bei pagalbos stokojančioms šeimoms bei vaikams, o iniciatyva padeda ugdyti solidarumą, bendrystę, skatinti pagalbą ir palaikymą šalia esantiems.  

2023 m. Solidarumo bėgimo tikslai: bendrystė ir solidarumas kitų atžvilgiu, parama ir pagalba silpnesniems, emocinės ir fizinės sveikatos stiprinimas. Šių metų  lėšos už nubėgtus solidarumo kilometrus renkamos Lietuvos ir Ukrainos vaikų gerovei užtikrinti. 

Spalio 25 d. prie šios iniciatyvos jungėsi ir Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija, taip palaikydama šią gražią iniciatyvą. Smagu, kad kiekvienais metais į Solidarumo bėgimą įsitraukia vis daugiau gimnazijos bendruomenės narių. Bėgimo saugumą užtikrino Kybartų užkardos pasieniečiai.

Dėkojame akcijos organizatoriams fizinio ugdymo mokytojams – Aurelijui Viliušui ir Gintarui Gražuliui už iniciatyvos palaikymą ir paskatinimą visą gimnazijos bendruomenę dalyvauti joje.