į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 

Mokiniai » Parodos ir plenerai
Projektas „Rankų prisilietimas“ (2015-2016 m.m.)

 

   Kiekvienas daiktas yra vertas ,,atgimti”, nors ir yra ne toks gražus, ne toks naujoviškas, ne toks traukiantis akį, tačiau jis gali būti naudingas. Kad jis taptų gražus, jį reikėtų: atnaujinti, pagražinti, pataisyti, modernizuoti. Dažnai žmonės išmeta daiktus kaip šiukšles nepagalvodami, kad jie gali būt atnaujinami, gali tapti madingais ir gražiais. Pasitelkus fantaziją ir originalias idėjas, panaudoti arba jau nenaudojami daiktai gali būti dar kartą prikelti naujam gyvenimui, kitokiu būdu.

Mokiniai iškart turėjo idėjų, kokį daiktą galėtų „prikelt naujam gyvenimui“. Vieni pasirinko atnaujinti tokius daiktus, kaip kėdė, dėžutė, drabužių pakabai. Kiti panaudojo odą, gamindami odinius sąsiuvinio aplankalus, mokinosi patys rišti knygas. Klasėse mokiniai dalinosi patirtimi vieni su kitais, taip mokindami save ir draugus. Kiekvienas mokinys dirbo su begaliniu užsidegimu, džiaugėsi atnaujintais darbais ir įgytomis žiniomis.

   Projekto „Rankų prisilietimas“  darbų paroda surengta antrame aukšte, kur kiekvienas praeidamas galėtų grožėtis savo ir draugų darbais. Darbus pastebi ne tik mokiniai ir mokytojai, bet ir mokyklos svečiai. Galime pasidžiaugti galimybe eksponuoti savo darbus viešoje erdvėje, kad mūsų talentą pamatytų kuo daugiau žmonių.

 

 

 

 

 


 

Tapybos darbų paroda (2015-2016 .m.)
 

   Gimnazijoje buvo surengta Kybartų kultūros centro menų studijos “Smiltys”  (vadovė – Aušrinė Dubauskienė) tapybos darbų paroda. Paveikslais pasigrožėti galėjome gimnazijos III aukšte.