į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en 

Naujienos » Straipsniai
Patirtinės veiklos pristatymo diena gimnazijoje

Jau treti metai gimnazijos metodinė taryba skatina mokytojus ir mokinius tyrinėti – išeiti iš vadovėlio rėmų, pakeisti erdves, bendrauti su miesto visuomene atliekant tyrimus, todėl vasario 7 dieną aktų salėje ir šiemet buvo pristatyta minėta patirtinė veikla.

   Tyrimų temos iš tikrųjų buvo įdomios. Buvo analizuojamos kybartiečių laimės paieškos(etika), etnokultūros ir Biblijos ženklai lietuvių literatūroje, melagingos naujienos bei dažniausios mokytojų kelionių vietos (anglų kalba), matematikos žinių pritaikymas realiame gyvenime, rusų rašytojai Nobelio premijos laureatai, skaitmenų rašymo vidutinio greičio nustatymas, IT naudojimas gimnazijos bendruomenėje, keisčiausių gyvenviečių pavadinimai Lietuvoje, Lietuvos gyventojų demografinė raida XIII-XXI a., pulso dažnio priklausomybė nuo kofeino, lešiai ir jų taikymas praktikoje, ką kybartiečiai žino apie Renesanso dailę, fizinis ugdymas per judriuosius žaidimus ir judesių koordinacija ... Štai koks platus temų spektras, o tyrimų turinį gimnazistai pristatė kaip viešąjį kalbėjimą – jau keleri metai šis kalbėjimas tapęs mūsų gimnazijos prioritetu.

   Pristatančiųjų darbus ir mintis apžvelgė komisija – Ia klasės mokiniai: Dominyka, Paulius, Martynas ir Tomas. Jaunieji apžvalgininkai beveik nesijaudino ir gana kritiškai išsakė pastabas.

   Kviečiame peržvelgti renginio nuotraukų galeriją ir prisiminti šią netradicinę popietę.

 

 

Gimnazijos metodinės tarybos pirmininkė Nijolė Černauskienė