į pradžią turinys susisiekite
 lt  |  en

Naujienoss
Kalėdinis 3x3 krepšinio turnyras

Gruodžio 23 d. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos sporto salėje vyko tradicinis sporto klubo ,,Kristido“ organizuojamas  Kalėdinis 3x3 krepšinio turnyras. Šiemet turnyre pareiškė norą žaisti 12 komandų. Dalyvavo 6 jaunimo ir 6 suaugusiųjų komandos. Jaunimo grupėje savo pajėgumu išsiskyrė dvi  komandos neįprastais pavadinimais: ,,Kiaulių skerdikai“ (R. Astrauskas, D. Ziegoraitis, I. Penkaitis, D. Mineika) ir „Nekenčiu moterų“ (Tomas ir Tadas Račkauskai ir V. Burdulis) iš Kybartų. Pajėgesni buvo pirmieji visus savo varžovus įveikę ir surinkę 10 taškų. Antri liko „Nekenčiu moterų“ komanda, treti po įtemptos kovos nugalėję „Sveikatos“ komandą liko svečiai Virbalio krepšininkai. Penkti liko „Bostono“, šešti – ­„Kingų“ komanda.

Vyrų varžybos vyko taip pat labai atkakliai. Visus varžovus nugalėjo „Vikingai“ (A. Bujauskas, E. Račkauskas, L. Žemaitis, K. Burauskas). Antri liko „Dikembė“ (S. Ramanauskas, D. Verbyla, K. Žeimys, J. Abraitis), lemiamose varžybose 6:7 nusileidę „Vikingams“. Treti liko „Mėgėjai“ (R. Kivylius, R. Dailidavičius su  sūnumi Roku ir V. Kriščiūnas). Ketvirti „Matlaukys“, penkti „LTEAM“, šešti „Šermuonėliai“.

Varžybų pertraukos metu vyko tritaškių konkursas. Jį taip pat laimėjo „Vikingų“ komandos atstovai E. Račkauskas ir A. Bujauskas finale įveikę „LTEAM“ atstovus G. Jegorovą ir J. Vekeriotą.

Varžybų uždarymo metu komandos prizininkės buvo apdovanotos sporto klubo ,,Kristido“ įsteigtais medaliais. Visiems varžybų dalyviams vyr. teisėjas palinkėjo gražių Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų bei pakvietė krepšininkus dalyvauti 2017 metų Kybartų miesto krepšinio pirmenybėse A.Žako taurei laimėti.